S.S.Sıkca Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça sorulan soruları tıklayıp detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Türkiye’nin İlk Butik Evlilik Hazırlıkları Etkinliği Olan Bu Organizasyonda, Nişanlı Çiftlerimiz Eğlenirken Öğreniyor, Profesyonel Düğün Firmaları ile Dialog Kurma Şansı Yakalıyorlar.

Yerlerimiz belli mi?

Yerlerimiz belli mi?

Hayır ! Yerleriniz belli değil. Event alanında dekore edilmiş masa ve sandalye sayısı limitli ve birçok eventte nikah merasimi sırasında davetlilerin oturabileceği yerler ,kokteyl masaları ve mobilyalar sınırlandırılmış durumda. Eğer masa yada masalarınızı garantilemek istiyorsanız event alanında kapılar açılır açilmaz bulunmanızı öneriyoruz.

Nasıl Giyinmeliyim?

Nasıl Giyinmeliyim?

Bu bir düğün ve düğüne giderken giyeceğiniz konusunda herhangi bir kısıtlama yapamayız.Yine de çok şık olmanızda fayda var.O akşam çekilecek olan fotoğraflarda iyi çıkmak istemez misiniz? Uzun lafın kısası 5 yıldızlı bir otelde ( Steigenberger Maslak) düğün varmış gibi gelin yeter.

Yanımda Birşey Getirmem Gerekli mi?

Yanımda Birşey Getirmem Gerekli mi?

Lütfen kimliğinizi yanınzda bulundurun.Kapıda yapılacak güvenlik kontrolünde size verilecek davetiyenin doğru kişiye verildiği bizim ve sizin için önem taşıyor.Bu davetiyeler çekilişler için çok işinize yarayacak. 

Event'te Neler Olacak?

Event günü nasıl geçecek?

Öncelikle bir nikah merasimi olacağını söylemeliyiz. Aslında bu bir nikah tazeleme çünkü çiftimiz zaten evli ),  Yemek ikramları ve dans eşliğinde bir düğün akşamı, ayrıca katılımcı firmalarla tanışma fırsatı. Gelin ve Damat adaylarımızın ilham alabilecekleri şekilde tasarlanan bu organizasyondaki ikramlar misafirlerimizin tadına bakması için sunulan hafif yiyeceklerden oluşmaktadır. 

Nişanlımla Gelebilir miyim?

Nişanlımla Gelebilir miyim?

Tabiki Evet. Sizinle birlikte evente katılacak kişi sizi en iyi anlayan ve o akşam özgürce eğlenerek düğün planınız için en iyi deneyimi edinmenizde yardımcı olması muhtemel kişi olmalıdır diyebiliriz. Bu kişi elbette nişanlınız olabilir. Nişanlınızın müsait olmaması durumunda en yakın arkadaşınız yada annenizle birlikte gelebilirsiniz.

Katılamıyorum. Paramı Geri Alabilir miyim?

Evente Katılamıyorum.Paramı Geri Alabilir miyim?

Hayır ! Paranızı geri alamazsınız. Fakat sizin yerinize başka birisinin kullanması için hakkınızı transfer edebilirsiniz.Bu konuda bizi önceden bilgilendirmeniz yeterli olacaktır. 

Kendi Fotoğraf Makinemi Getirebilir miyim?

Kendi Fotoğraf Makinemle Çekim Yapabilir miyim?

Fotoğraf makinenizi evde bırakmanız ve tamamen içerde olup bitene yoğunlaşmanızı önemle rica ediyoruz. O gece işlerinde son derece profesyonel olan fotoğrafçılarımız gece boyunca durmadan fotoğraf çekecek ve tüm detayları sizler için yakalayacaklar. Cep telefonunuz ile fotoğraf tabiki çekebilirsiniz fakat tercihimiz büyük ve ağır olanları evde bırakmanız. Gecenin tüm ayrıntılarını takip eden hafta içersinde gelingeliyor.com ve kendi sitemizde yayınlayacağız ve email yoluyla sizi haberdar edeceğiz.

Firmaları Nasıl Belirliyorsunuz?

Firma Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Ediyorsunuz?

Firmaları belirlerken referans yöntemine oldukça sık başvuruyoruz ve sitemiz üzerinden bize ulaşan firmalarımızı değerlendirerek, kişilik,kurumsallık ve sunduğu kaliteye inandığımız firmaları aramıza kabul ediyoruz. Bu konuda gelin adaylarımıza geniş bir çesitlilik,değişik stillerde firmalar ve fiyat yelpazesi sunmak istiyoruz.

Düğün Planlama Sirketiyiz. Evente Davetli Olarak Katılabilir miyiz?

Düğün Planlama Şirketiyiz. Evente Davetli Olarak Katılabilir miyiz?

Planlama şirketlerini Düğün Gibi Eventlerinde görmek istiyoruz. Gelinlerinizden birkaçını konuk olarak getirerek piyasada olan en son trend ve teknolojiyi görmelerini sağlayabilirsiniz. Ayrıca evente konuk olarak katılmak isteyen düğün firmalarınında kartvizit yada broşür tarzı pazarlama materyallerini elden dağıtmalarını , sponsor firmalarımıza olan saygımız gereği etik bulmadığımızı ve buna izin vermeyeceğimizin altını çizmek istiyoruz.

Hangi Firma Hangi Hizmeti Sunuyor?

Hangi Firmanın Ne Hizmet Verdiğini Nerden Bilebilirim?

Firmaların detaylı bilgilerini sitemiz üzerinden ve email aracılığı ile sizlerle paylaşıyoruz. Ayrıca aynı gün event alanında edineceğiniz firma rehberi sayesinde hizmetler ve kategorileri detaylı şekilde inceleyerek Aşk Tüneli ismini verdiğimiz alanda istediğiniz firma yetkilisi ile tanışma ve sorularınızı iletme imkanı buluyorsunuz. Firmaların sunacağı o güne özel fırsatları

unutmayalım.

Event Gecesinin Gelin ve Damadı olmak için ne yapmalıyız?

Biz Yeni Evliyiz. Biz de Bu Eventte Yeniden Evlenebilir miyiz?

Arkadaşları ve yakın akrabalarının tavsiyeleri üzerine aday seçimi yapıyoruz. Ayrıca firmalarımızın ve medya sponsorlarımızın bizlere tavsiye ettiği eğlenceli, takım çalışmasına uygun, fotojenik çiftleri seçmeye özen gösteriyoruz. Seçilen çiftimiz event alanında düğün planı yapan çiftlerimize ve hizmet yada ürünlerini tanıtan firmalarımıza ilham oluyor, evliliğin büyüsünü hatırlatıyor.

Düğün Gibi Bizim Bulunduğumuz Şehirde de Yapılacak mı?

Bizim Oraya da Gelecek misiniz?

Sizin orası neresi bilmiyoruz ama Evet sizin oraya da geliyoruz. Fakat şehrinize gelmeden önce bize gelen taleplerin değerlendirilmesi için gerekli firma sayısına ulaşmıs olmamız gerekli. Eğer bulunduğunuz ilde de Düğün Gibi bir event yapmamızı istiyorsanız lütfen tanıdığınız firmalarla bu formu paylaşın. Eğer firmanın ta kendisi iseniz aynı formu eksiksiz doldurarak bize gönderin.